Masaże na cellulit

Masaże na cellulit

Jeżeli coś daje na przyjemność i przy okazji poprawia nasz wygląd to jest to na pewno najlepsze z najlepszych rozwiązań. Wystarczy jedna z tych dwóch rzeczy aby poczuć się lepiej a gdy występują one w parze to każda kobieta jest w siódmym niebie. Mowa oczywiście o walce z cellulitem który potrafi kobiecie zepsuć życie. Jest to bardzo kłopotliwa przypadłość która się strasznie źle prezentuje i nie nadaje się aby pokazać ją światu na plaży czasie lata. Jedyny z kilku sposobów leczenia cellulitu jest właśnie masaż. To on sprawia nam przyjemność i przy okazji likwiduje nasz odwieczny problem. Jest dużo różnego rodzaju salonów oferujących masaże które pomogą pozbyć się cellulitu. Taka sama rzecz się dzieje jeżeli chodzi o specjalistyczne masażery dostępny w fitness klubach i siłowniach. Masaż jest ponadczasowym źródłem odprężenia i przyjemności. Istnieje jego wiele odmian od tych bardziej przyjemnych po te rehabilitacyjne służące tylko rozluźnieniu odpowiednich partii mięśni. Mimo wszystko najbardziej popularną rzeczą jest zajmowanie się swoim ciałem w zaciszu swoich czterech ścian. Dzielenie się swoimi kłopotami połączone ze wstydliwym źle wyglądającym ciałem może być n niezbyt przyjemne. A masaż przez maszynę do cellulitu w publicznej siłowni jest na tyle oczywisty że każdy obserwujący wie że mamy problem z cellulitem, możemy się go wstydzić lub nie ale zawsze to jakiś problem. Dużym ułatwieniem są specjalne podręczne masażery którymi możemy się „tyrać” w domach. Ma to swoje wady jak i zalety. Zaletą jest na pewno to że każda kobieta może wykonać sobie masaż sama i nie musi się wstydzić swojego wyglądu przed innymi. Wadą jest na pewno cena urządzeń i różna ich skuteczność. Tego typu urządzenia porządnie masują skórę i może to się wiązań z bólem. O ile kobieta jest odporna na ból to jej skóra może mieć nim problem. Skóra rożnie reaguje na mocny i intensywny masaż. Jedna się tylko zaczerwieni a inna dostanie różnych wewnętrznych mini wylewów i mnóstwa popękanych naczynek.

O ile należy do grupy kobiet z jedynie zaczerwienioną skórą to jest pewność że urządzenie pomoże nam się pozbyć tego problemu, jednak jeżeli nasza skóra źle reaguje na tego typu stymulacje to niemość że zmarnujemy pieniądze, nie rzadko około 300zł to w dodatku problem cellulitu nadal zostanie. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem są tabletki na cellulit. Jednak masażer to pojedynczy wydatek a tabletki się szybko kończą. Kuracje trzeba powtarzać co roku i powinna trwać ona około dwóch miesięcy. To jaki sposób wybierzemy zależy jedynie od nas, ale nie zawsze. Czasem zostają nam jedynie tabletki, gdy mamy za delikatną skórę.

Masażery porządnie wciągają skórę i ją gniotą. Nie przypominają zwykłych masażerów do masażu pleców. Są dwa typy masażerów. Pierwszy to masażery które do masażu potrzebują oliwki a drugi typ to masaż na sucho. Masaż oliwką jest znacznie lepszy ponieważ skóra przy okazji się trochę nawilża. Masażery na sucho mają różny efekt. Firm masażerów jest naprawdę dużo, znalezienie opinii na ich temat w Internecie nie powinno stanowić żadnego problemu.

You might also likeclose