Liposukcja i mezoterapia, czyli najlepsze zabiegi na cellulit

Liposukcja i mezoterapia, czyli najlepsze zabiegi na cellulit

Wiele pań zadaje  sobie pytanie – jak pozbyć się cellulitu na dłużej? Niestety, proces redukcji cellulitu jest długotrwały, wymaga wielu wyrzeczeń i dużej motywacji do podjęcia aktywności fizycznej i ćwiczeń ujędrniających. Wiele salonów odnowy biologicznej proponuje też specjalnej zabiegi na cellulit, wykorzystujące działanie fali elektromagnetycznej czy wstrzyknięcie substancji w głąb tkanki.

Liposukcja kawitacyjna

Dla wielu kobiet liposukcja jest niczym innym jak odsysaniem tłuszczu. Jednakże, wspomagana przez zabieg kawitacyjny, działa skutecznie również na cellulit, ujędrnia skórę i poprawia jej koloryt. Zabiegi na cellulit są bezbolesne i nie powodują żadnych skutków ubocznych.  Najpierw na skórę nakłada się specjalny preparat antycellulitowy, a późnij – za pomocą głowicy emitującej promienie podczerwone – dotyka się miejsc z komórkami tłuszczowymi. Dzięki temu, tkanka tłuszczowa sukcesywnie się zimniejsza.

Mezoterapia igłowa

Zabiegi na cellulit za pomocą igły redukują skórkę pomarańczową do minimum. Głęboko w skórę wstrzykuje się substancje odżywcze, które usuwają zbędne produkty przemiany materii i ujędrniają skórę od środka. Po wstrzyknięciu całej zawartości ampułki, kosmetyczna masuje całe ciało. Mezoterpia igłowa jest dość bolesnym zabiegiem, jednak przynoszącym spektakularne efekty. Z pewnością, należy wykonać kilka serii iniekcji, aby zauważyć, że twoja skóra będzie jędrna i napięta.

Drenaż limfatyczny

W zwalczaniu cellulitu bardzo pomocny jest drenaż limfatyczny. Dzięki niemu organizm usuwa wszelkie toksyczne substancje i płyny. Pacjentka ubierana jest w specjalny kombinezon, który okrywa dane partie ciała – zmienione przez cellulit. Następnie, za pomocą specjalnej głowicy wykonuje się masaż ujędrniający i drenujący. Odpowiednia siła ssania skóry w okolicach ud i pośladów sprawia, że tkanki zostają pobudzone i ukrwione. Niewątpliwie, tego rodzaju sposoby na cellulit pozwalają na jego zlikwidowanie nawet u osób z wysokim stopniem zaawansowania.

You might also likeclose