Kaszel papierosowy - czym jest i jak sobie z nim radzić?

Kaszel papierosowy – czym jest i jak sobie z nim radzić?

Kaszel papierosowy wynika z nieżytu oskrzeli, przy czym czynnikiem wyzwalającym go jest wydzielina zapalna oskrzeli. Palenie taki kaszel w 100% podtrzymuje oraz nasila. Można więc stwierdzić, że nie jest możliwe wyleczenie nieżytu oskrzeli, przy jednoczesnym paleniu papierosów. Objawy w postaci kaszlu od nieżytu oskrzeli mogą utrzymywać się nawet do kilku miesięcy po rzuceniu palenia, zależne jest to ile i jak często paliliśmy w przeszłości.

Jak poprawić kondycję płuc i zmniejszyć kaszel?

Najlepszym rozwiązaniem, jest całkowite odejście od nałogu papierosowego. Wówczas Twój organizm poradziłby sobie lepiej z otaczającym nas “miejskim” powietrzem, a Tobie wynagrodziłby się lepszą kondycją i zdrowiem. Obowiązkowo w czasie leczenia, należy dostarczać organizmowi antyoksydanty oraz substancje roślinne oczyszczające organizm.

Odpowiednim suplementem dla palących nałogowo, osób leczących się z kaszlu wywołanego papierosami, oraz biernych palaczy, jest produkt, który zawiera wszystkie niezbędne substancje przyspieszające wydalanie z organizmu toksyn zawartych w dymie papierosowym, oraz w celu poprawienia pracy układu oddechowego.

Takimi preparatami są produkty zawierające duże dawki witaminy C, witaminy E, owocu Cayenne, kwasu elagowego, selenu i cynku organicznego.

Jak leczyć kaszel papierosowy?

Mega dawka witaminy C, wielki antyoksydant, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, przyspiesza proces regeneracji.

You might also likeclose