Endermoligia

Endermoligia

Każda sesja zabiegu trwa około 35 minut, aby zabieg przynosił pożądany efekt zaleca się stosować takowy zabieg 2 razy w tygodniu, a po jakimś czasie raz w miesiącu. Zabieg wykonywany jest specjalnym urządzeniem wyposażonym w głowicę i ruchome rolki, fałdy skóry są zasysane przez głowicę i masowane przez rolki. Pacjent ubrany jest w specjalny trykot w celu zapewnienia lepszego poślizgu rolek oraz ochrony przed uszkodzeniem skóry. Głównym celem jest zredukowanie cellulitu, ujędrnienie skóry, modelowanie sylwetki, wzmacnianie tkanki łącznej, zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego, usuwanie toksyn i „odpadków” przemiany materii, wspomaganie leczenia blizn, obrzęków, oparzeń oraz regeneracji skóry po operacjach oraz mechaniczne złuszczanie naskórka. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny ponieważ jest bezinwazyjny. Cena takiego zabiegu waha się w granicach 150 zł. Przeciwwskazaniami stosowania są głównie: zapalnie żył, czynny nowotwór, ciąża, leczenie antykoagulantami, stany zapalne skóry, rumień słoneczny, trądzik zapalny, bielactwo, uszkodzenia mechaniczne skóry, operacje na twarz przebyte w przeciągu ostatnich 6 miesięcy, peeling, mikrodermabrazja, demabrazja o ostatnim miesiącu, popękane naczynka, zabiegi z botoksem w przeciągu ostatnich 4 miesięcy. Aby efekty były widoczne należy przestrzegać kilku podstawowych czynności, które zaowocują poprawą wyglądu skóry. Pacjentki po zabiegu zmieniły rozmiar swej garderoby nawet o dwa numery w dół! Po zabiegu należy utrzymywać regularną sprawność fizyczną, unikanie długiego stania lub siedzenia, należy utrzymać dietę (!) bogatą w warzywa, a ubogą w tłuszcze, wypijanie minimum dwóch litrów wody dziennie, należy również unikać ciasnego ubrania, gorących kąpieli i nadmiernego opalania się, kontrola wagi oraz eliminacja chodzenia w butach na obcasie wyższym niż 5 cm! Poza endermologią istnieją inne zabiegi, między innymi takie jak mezoterapia czyli wstrzykiwanie przez lekarza w miejsca zaatakowane cellulitem substancje poprawiające krążenie, lub przyspieszające spalanie tłuszczu.

Na początku wykonuje się cztery zabiegi, każdy raz w tygodniu, następnie dwa zabiegi w odstępie czterech tygodni. Cena zabiegu waha się w granicach 180 zł. Kolejnym zabiegiem jest karboksyterapia polegający na wstrzykiwanie pod skórę dwutlenku węgla, który ma na cele przyspieszenie spalania tłuszczu. Zabieg wykonuje się 2 razy w tygodniu przez okres 6-8 tygodni. Cena zabiegu to około 150zł. Cellulipoliza polega na wkłuwaniu przez lekarza dwóch cieniutkich igiełek w skórę, przez które przepływa prąd o niskiej częstotliwości. Zabieg ten ma na celu rozszerzenie naczyń krwionośnych. Należy powtarzać go 6 razy w tygodniowych odstępach. Cena – około 120 zł.

Drenaż limfatyczny jest to specjalny masaż ręczny, bądź wspomagany specjalnymi urządzeniami, mający na celu poprawę krążenia oraz ułatwiający odprowadzenie wody z tkanek. Zabieg obejmuje 10-12 sesji powtarzanych dwa razy w tygodniu. Cena to około 50-120 zł. Body wrap – polega na wcieraniu w skórę preparatów pobudzających krążenie, przykrycie kocem elektrycznym po uprzednim zawinięciu w folię. Zabieg przyspiesza spalanie i likwiduje obrzęk. Należy wykonać 6-10 zabiegów, które kosztują około 80-300 zł. Oraz Body mix, do którego kosmetyczka używa lasera wspomagającego krążenie i doskonale poprawia przemianę materii, przyspiesza spalanie i poprawia krążenie. Zabieg należy wykonać 10 razy, cena zabiegu to 250 zł.

You might also likeclose