Biorezonans pomoże Ci rzucić palenie

Biorezonans pomoże Ci rzucić palenie

Biorezonans jest to jedna z najskuteczniejszych metod zwalczenia głodu nikotynowego raz na zawsze. Jest to metoda całkowicie bezpieczna, bezbolesna i bezinwazyjna. Która napewno pomoże nam rzucić palenie.

Zabieg rozpoczynamy zapalając papierosa, który jest umieszczany w specjalnym aparacie. Osobę poddawaną zabiegowi podłącza się specjalnymi elektrodami do urządzenia, po czym poprzez uruchomienie specjalnego programu w komputerze, w organizmie zachodzi reakcja która niweluje głód nikotynowy. Następnie w organizmie następuje proces usuwania toksyn zwany detoksykacją. Proces ten zachodzi przez skórę, nerki i jelita. Dlatego w dniu zabiegu zalecane są częste kąpiele oraz wypicie minimum 1,5 litra wody niegazowanej. Co pozwoli szybciej pozbyć się toksyn.

Aby wspomóc naszą kwarantannę nikotynową powinniśmy wyzbyć się papierosów z naszego otoczenia. Jednym z najciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia papierosa nawet w towarzystwie osób palących. Palenie bierne nie stanowi zagrożenia w takim stopniu jak pierwszy zapalony papieros, który nie smakuje ale może być przyczyną nawrotu głodu nikotynowego.

Statystyki są naprawdę zdumiewające. Jeden zabieg powoduje że 90 % leczonych rzuca palenie bezterminowo. Niestety u 10 % leczonych następuję redukcja głodu nikotynowego. Pacjent u którego nastąpi redukcja powinien powtórzyć zabieg. W biorezonansie najlepsze jest to że nie jest ważny okres czasu naszego nałogu ani ilość wypalanych papierosów. Zabieg bez względu na staż palenia działa tak samo.

You might also likeclose