Ciekawe pomysły na karnawał

Ciekawe pomysły na karnawał

Nie od dzisiaj wiadomo, że Polacy są narodem, który bardzo lubi się bawić. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Potrafimy świętować zarówno bez powodu, ale pamiętamy również o różnorodnych okazjach, które przecież po to są, by je celebrować.

Nie tak dawno, bo tuż po Święcie Trzech Króli, weszliśmy w okres zabaw karnawałowych. Bez wątpienia to najgorętszy czas przede wszystkim dla właścicieli pubów, klubów i innych dyskotek, do których szczególnie teraz tłumnie walą spragnieni zabaw licealiści i studenci. Nie lada wyzwanie stoi również przed organizatorami imprez, którzy dwoją się i troją, by przygotować różnorodne atrakcje, a tym samym przyciągnąć do siebie rzesze imprezowiczów.

Obok zabaw w stylu nieśmiertelnego chyba już karaoke, coraz częściej organizuje się imprezy tematyczne, na które biletem wstępu jest stosowne przebranie. Motywem przewodnim mogą być postaci filmowe lub z bajek czy też minione lata np. wesołe 70’. Czasem wystarczy jakiś charakterystyczny element jak: dmuchane afro, olbrzymi kok lub królewska fryzura na Elvisa. Niektórzy w charakteryzacji osiągnęli niemalże mistrzostwo – potrafią przebrać się tak, że nawet dla grona najbliższych znajomych są nie do poznania. W tym tkwi przecież cała frajda, że na jeden wieczór można przeobrazić się w kogoś zupełnie innego!

W wielu przypadkach do dobrej zabawy wystarczą odpowiedni ludzie. Niektórzy jednak idą o krok dalej i starają się zadbać także o przygotowanie odpowiedniego miejsca, oczywiście takiego, gdzie będzie można potańczyć. Inni dodatkowo dbają o jedzenie dla swoich gości, jeszcze inni starają się urozmaicić zabawę wymyślnymi gadżetami. Tych na rynku jest bardzo dużo, wybierać można celując w upodobania zaproszonych osób lub też decydując się na takie, które tematycznie będą odpowiadać koncepcji zabawy.

Sprzedawcy oferują różnorakie śmieszne kieliszki, które nie tylko bywają nienaturalnie wielkich rozmiarów, świecą, utrzymują stałą – lodowatą temperaturę trunków, ale też składają się tak, by łatwiej można było je przechowywać. Ciekawa jest również chłodząca spirala, dzięki której można wyczarować pyszne, zimne drinki dla każdego ledwie w ciągu kilku sekund. Na uwagę zasługują ponadto zabawne gry dla dorosłych, takie jak np. imprezowa ruletka czy wieża oraz – oczywiście – gadżety m.in.: domino shots, które sprawią, że na ich widok każdy otworzy nie tylko oczy ze zdumienia, ale też portfele i sypnie groszem, by móc podziwiać spektakl barmański bez końca.

Warto aktywnie uczestniczyć w takich imprezach, gdyż dzięki nim możemy odpocząć i naładować akumulatory. Często takie zabawy w większym gronie są okazją do poznania nowych, interesujących ludzi, a nawet zawiązania przyjaźni. Zawsze wiążą się ze wspomnieniami, które sprawiają, że nawet w trudnych dla nas chwilach uśmiech wraca nam na buzię.

You might also likeclose