Czy córka powinna ubierać się tak jak mama?

Czy córka powinna ubierać się tak jak mama?

ie ma co dyskutować ze stwierdzeniem, że niemowlak najlepiej czuje się w śpioszkach, body lub pajacyku. Zdecydowanie nasz brzdąc będzie miał lepszy humor, jeśli nie będziemy go męczyć ubrankami zakładanymi przez głowę.

Jednak od czasu do czasu zdarzają się wyjątkowe sytuacje, na które trzeba ubrać się wytwornie. Także nasz skarb wtedy jest ubrany w wytworne ciuszki. Taką sytuacją są bez wątpienia święta, ale także wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, np. wesele.

W sklepach jest dostępnych bardzo wiele wytwornych ubranek dla dzieci. Największy wybór jest bez wątpienia w ubrankach dla dziewczynek. Wystarczy się rozejrzeć po witrynach sklepowych, by zobaczyć, ze sukienka niemowlęca może przybierać najróżniejsze formy. Coraz częściej można znaleźć maleńkie kopie „dorosłych ubrań”. I (nie ma co kryć) – są to wyjątkowo piękne i udane kopie, które zachwycają swoim urokiem nie tylko dumnych rodziców córek.

Skoro zatem mowa o kopiach „dorosłych ubrań” to może warto poszukać jest podobnych ubranek dla matki i córki? Bez wątpienia tak ubrane dwie damy będą w centrum zainteresowania i wszyscy zapamiętają ich oryginalny pomysł.

sukienka niemowlęca
Oczywiście – nie ma co liczyć na to, że będą to identyczne sukieneczki, tylko w innym rozmiarze. Nie ma nawet sensu ubierać się w to samo, bo to, co wspaniale wygląda na niemowlaku, nie będzie pasowało do dorosłej kobiety (i na odwrót).

Jednak warto czasem postawić na podobieństwo stylistyki. Może to być podobny kolor, albo powtarzający się na obu ubrankach motyw (np. żeglarski). Taki sposób ubierania na wyjątkowe okazje sprawdzi się nie tylko w relacji matka-córka, ale także w przypadku rodzeństwa (tutaj także odradzam kupowanie identycznych, lecz różnych rozmiarowo) ubranek.

You might also likeclose