Czym jest i jak działa mała księgowość?

Czym jest i jak działa mała księgowość?

Poszukujemy dobrego programu księgowego, który umożliwi nam szereg niezbędnych operacji związanych z prowadzeniem naszej firmy?

Wybierzmy program Mała Księgowość, który posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbędnych każdemu przedsiębiorcy. Mała Księgowość pozwala na łatwe i czytelne wprowadzanie danych księgowych, rozliczenie podatku dochodowego dla dowolnej ilości wspólników czy też prowadzenie ewidencji przejazdów prywatnym samochodem użytym do celów służbowych oraz jego rozliczeniem na podstawie wprowadzonych dokumentów kosztowych. Dotyczy to dowolnej ilości pojazdów w firmie.

Mała Księgowość jest programem, który ewidencjonuje dokumentację pracowniczą. Dzięki niemu możemy prowadzić elektroniczne prace związane z kadrami płacami. Możemy prowadzić kartotekę pracowniczą, listy płac, formularze podatkowe oraz szereg innych dokumentów.

Mała Księgowość jest programem przeznaczonym dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pozwala nie tylko na prowadzenie księgowości. Dzięki programowi możemy fakturować, wystawiać dokumenty sprzedaży i zadbać o prawidłowe stany magazynowe.

Program taki jest pomocny nie tylko na co dzień, ale w dużej mierze wykorzystywany jest do przeprowadzania inwentaryzacji, która dzięki prawidłowym stanom magazynowym jest o wiele prostsza i przyjemniejsza do pokonania. Zaoszczędzimy przede wszystkim nasz cenny czas. Poszukując więc dobrego oprogramowania dla naszej firmy, może warto wybrać właśnie ten z serii Małej Księgowości.

You might also likeclose