Bufet jako pomysł na biznes

Bufet jako pomysł na biznes

Szukasz najlepszego sposobu ściągnięcie do swojej restauracji nowych klientów? Chciałbyś zapewnić odwiedzającym swoją stołówkę zapewnić pyszne, ciepłe posiłki, które nie kosztują krocia? Idealnym rozwiązaniem, które pomoże oszczędzić finanse obu stron jest bufet. Taki podgrzewacz, ulokowany w widocznym dla klientów miejscu sprawi, że poczują się oni swobodnie i bez żadnych przeszkód, samodzielnie dobiorą odpowiedni rodzaj i ilość ulubionego dania. Koniec z wybrzydzaniem na widok potrawy, którą w ciemno wytypowaliśmy w menu!

Lokal wyposażony w podgrzewany bufet do posiłków ma szanse na zdobycie nowych zwolenników swojej kuchni. Przede wszystkim, odwiedzający będą mogli bez niczyjej pomocy nałożyć na talerze danie z podgrzewacza. Nie ukrywajmy: dużą część posiłku smakujemy nie w ustach, ale w naszej głowie. To oczy i nos decydują o tym, czy skusimy się na danie, które pomimo, że nie wygląda znajomo, to pachnie i wygląda smakowicie. Na tyle smakowicie, aby klient, podążając za wskazaniami swojego narządu powonienia, skierował swoje kroki do bufetu. Gdy już znajdzie się w pobliżu podgrzewacza, wówczas to jego oczy doznają eksplozji wrażeń. Korzystając z tego rodzaju podawania posiłków, mamy pewność, że wiemy co jemy, a restaurator nie musi zatrudniać kelnerów, którzy stale podawaliby nowe talerze do każdego stolika z osobna.
Lokal, wyposażony w podgrzewacz do posiłków zyskuje coś jeszcze: nie zapominajmy o znacznych oszczędnościach na energii elektrycznej oraz czasie, dotychczas marnowanym na żmudne czyszczenie przestarzałych urządzeń gastronomicznych. Klient, już ostatecznie zdecydowany na kupno podgrzewacza może wybierać spośród wielu opcji. Dla tych, posiadających większą kuchnie: niezwykle pojemny model o sześciu komorach, w których pomieści się posiłek wręcz dla małej armii! Z tym urządzeniem, jednocześnie podasz puree ziemniaczane, makarony, mięsa oraz zupy, bez potrzeby stałego wymieniania i mycia pojemników. Z kolei podgrzewacze o trzech i czterech doskonale sprawdzą się w mniejszych lokalach. Wszystkie proponowane urządzenia gastronomiczne są wykonane z dbałością o szczegóły i z troską o zapewnienie długoletniej pracy bez przerw na naprawy. Nie zapominajmy również o nowoczesnym wzornictwie podgrzewaczy, które jednocześnie są niezwykle ascetyczne i oszczędne w swej formie a przy tym niezwykle eleganckie. To wszystko sprawia, że lokal, wyposażony w tego typu podgrzewacze może być pewien, że zapewnia gościom wszystko co najlepsze. Zaczynając od doskonałej prezentacji potraw w pojemnikach, możliwości wstępnego wyboru potrawy spośród szerokiej gamy innych, oferowanych przez kuchnię, samodzielnemu dozowaniu jej ilości na talerzu, kończąc na oszczędnościach, jakie staną się dostrzegalne już po krótkim czasie użytkowania podgrzewaczy.

Odpoczną też nieco kelnerzy i cała obsługa lokalu: nie będzie już potrzeby stałego obsługiwania każdego gościa z osobna. Dodajmy, że w podgrzewaczach zastosowano system stałego obiegu ciepłej wody, co pozwala utrzymać potrawy w jednakowej temperaturze przez cały dzień. Oszczędności zanotują również klienci, ponieważ sprzedaż posiłków przy użyciu podgrzewaczy znacznie obniża koszty całej produkcji.

Przeznaczone przede wszystkim dla gastronomii profesjonalnej, profesjonalne podgrzewacze do potraw sprawią, że lokal zmieni się nie do poznania. Jest eleganckim i jednocześnie wydajnym i urządzeniem gastronomicznym, które obowiązkowo powinno znaleźć się wszędzie tam, gdzie odbywa się sprzedaż posiłków.

You might also likeclose